понедельник, 22 февраля 2016 г.

понедельник, 8 февраля 2016 г.

Цікаві факти про спорт

*Першим в історії олімпійським чемпіоном у 776 р. до н.е. став якийсь кухар з Еліди на ім'я Кореб.
* Найдовша зафіксована партія в гру "Монополія " тривала 1680 годин ( більше 70 днів).
*Футбольний м'яч складається з 32 панельок - 12 чорних п'ятикутників і 20 білих шестикутників.
*Найбільш літнім чоловіком, що завоював Олімпійську медаль, був Оскар Сван, що зайняв друге місце в змаганнях зі стрільби на Олімпіаді 1920 року в Швеції. Тоді йому було 72 роки.
*Шашки старіші за шахи.
*Маса м'ячика для гри в настільний теніс - 2,5 грами.
*Найшвидший гол в НХЛ був забитий вже на третій секунді гри.
*Тільки дві країни в світі брали участь у всіх Олімпійських іграх.
*Для вирішення головоломки " Кубика Рубіка " потрібно в середньому від 48 до 100 поворотів.

Наші  досягнення на обласних змаганнях з тенісу
30 січня 2016 року в м. Кобеляки проходив обласний турнір з настільного тенісу. В молодшій віковій групі справжнім відкриттям змагань стала учениця 4-А класу Юлія Баран, яка вперше взяла участь у змаганнях такого рівня. Впевнено перегравши 7 суперниць на першому етапі турніру, Юля лише у фіналі поступилася на рік старшій чемпіонці області з Кременчука і отримала срібну нагороду. Тож вітаємо Юлю з успішним спортивним дебютом та бажаємо нових перемог!